MARIJAMPOLĖS AEROKLUBAS

Pramoginiai bei sportiniai šuoliai parašiutu

marijampolės aeroklubas

Parašiutininkų žymeklio metimo varžybų rezultatai

Rugsėjo 10 d. Sasnavos aerodrome vyko atviros klubinės parašiutininkų žymeklio metimo varžybos. Dalyvauti užsiregistravo 19 sportininkų. Nors diena buvo ūkanota, tačiau reikiamą šuolio aukštį – 1000 m, pilotams Geniui Papečkiui ir Mindaugui Kieliui pavyko išgaudyti. Dalyviai, po bandomojo šuolio,  trejuose turuose kovojo dėl medalių ir piniginių prizų. Apdovanojamos buvo 4-ios pirmosios vietos.

Teisėjų kolegijai, kuriai vadovavo nacionalinės kategorijos teisėja Nina Danilaitienė, suskaičiavus rezultatus varžybų nugalėtoju tapo Kęstutis Mačiulis, antrąja vietą iškovojo Gediminas Jankauskas, trečiąją ir ketvirtąją vietas atitinkamai užėmė Edgaras Danilaitis ir Jaunius Plikaitis.

Žemesnių vietų sportininkai nenusiminė, nes ši rungtis ne tik sukuria varžybų įtampą, bet ir kartu suteikia daug teigiamų emocijų.