welcome to our replicas de relogios shop. best pt.upscalerolex.to with professional customer services. 1: 1 design high https://pl.watchesbuy.to. high quality https://pl.wellreplicas.to/ online for sale in 2017. reddit https://pl.upscalerolex.to makes much account of the quality of the product. https://gr.buywatches.is/ are very perfect in our online store. https://hu.watchesbuy.to/ hardware designer watches are generally exceedingly superior. ro.watchesbuy.to rolex signifies that 21st century geneva loft faconnier watchmaking energy. rolex swiss https://ru.buywatches.is fuses fifteen confusing tools in tense monitors. we have best https://watchesreplica.ru/ online.
alvydas@marizone.lt +370 687 32143

Pirmas šuolis

  Marijampolės aeroklubas pirmiesiems šuoliams siūlo keturis variantus:

apvaliu valdomu parašiutu šuolio aukštis 800 m,

sparno tipo parašiutu aukštis 1200 m

dviviečiu parašiutu su instruktoriumi aukštis 3000 m.

Šuolis su dviem instruktoriais (AFF)

   Šuoliai atliekami iš lėktuvo AN-2. Parašiutai yra saugūs ir lengvai valdomi. Atliekant individualų šuolį apvaliu ar sparno tipo parašiutais, iš patyrusių instruktorių išklausysite pusantros valandos, gal šiek tiek ilgesnį instruktažą-apmokymą. Iššokus, parašiutas išsiskleis pats – nieko traukt nereikės, tad nerimauti tikrai nėra ko. Leidžiantis ir prižemint, orientuotis padės instruktorius, kuris per garsiakalbį ar radijo stotį duos reikalingus nurodymus. Aerodrome užtruksite 4-5 val.

   Atliekant šuolį dviviečiu parašiutu “kengūra”, Jus prižiūrės kartu šokantis instruktorius. Pasirinkusiems dvivietį parašiutą, instruktažas truks 15-20 min. Šokama iš 3000m aukščio, apie 25 sek. patirsite laisvojo kritimo pojūtį. Aerodrome užtruksite iki 1,5 val.

   Šokant šuolį su dviem instruktoriais apmokymas truks iki 3 val. Šuolis atliekamas iš 3000m aukščio su sparno tipo parašiutu. Šoksite individualų šuolį prižiūrimas dviejų instruktorių-parašiutininkų. Šuolio metu patirsite daugiau nei 20 sek. sek. laisvojo kritimo.

   „Po šuolių Jums įteiks diplomą. Visiems šuolių variantams pasiūlysime užsisakyti filmuotą medžiagą (plačiau čia), kurią pageidaujamoje laikmenoje suruoš operatoriai ir galėsite didžiuotis draugų rate“. Atvykdami į aerodromą su savimi turėkite tapatybę nustatantį dokumentą, ilgą aprangą (ilgos kelnės, bliuzonas ar pan. su rankovėmis), pilnapadę avalynę – tinkamiausi sportiniai kedai. Neturinčius aprangos aprengsime. Atminkite, jog ekstremalios pramogos visuomet susietos su padidėjusia rizika susižaloti, todėl visas draudžiamas medžiagas ar alkoholį bent jau iki šuolio geriau palikite namuose. Nešokite parašiutu jeigu neseniai turėjote galūnių ar stuburo traumas.

   Kaip pasirinkti šuolio variantą?

Pramoginius šuolius galime skirstyti į tris grupes:

– individualus šuolis – kai po išklausyto instruktažo-apmokymo šokate vienas (apvalus ir sparno tipo parašiutai);
– šuolis su instruktoriumi dviviečiu parašiutu – kai apmokymo lyg ir nėra, tik trumpas instruktažas, viską atlieka profesionalas, jūs tik mėgaujatės; š
– šuolis su dviem instruktoriais – tai ganėtinai sudėtingas, perpildytas adrenalinu šuolis, iš parašiutininko reikalaujantis tikslumo ir gebėjimo keisti situaciją.

   Atliekant pirmąjį šuolį, efektas visais variantais yra. Tačiau yra ir keletas sąlygų: pasirenkant apvalų parašiutą, šokančio svoris turi neviršyti 90 kg ir šuolio metu vėjo stiprumas gali būti nedidesnis kaip 5 m/s; šokant sparnu – svoris iki 100 kg, vėjo stiprumas ne daugiau kaip 6-7 m/s; dviviečiu parašiutu – svoris iki 120 kg, vėjo stiprumas neviršyti 10 m/s. Taigi, esant vėjuotai dienai, dažniausia apvaliais parašiutais iššokame tik vakare, nurimus vėjui. Jeigu esate ekstremalus ir aktyvus, tai tiktų individualus šuolis. Jeigu ramesnis (lėtesnis), ar gal būt šuolį dovanojate vyresniems žmonėms, vadovams, tai siūlytume pasirinkti dvivietį parašiutą. Rengiantis šokti su dviem instruktoriais (AFF) yra sąlyga – prieš tai reikia būti atlikus šuolį su instruktoriumi dviviečiu parašiutu, t. y. turėti patirtį laisvajame kritime. Šiuo šuolio variantu gauname pirmuosius tikrojo parašiutininko įgūdžius. Tai tikrai rekomenduojamas tam, kuris galvoja ir nori tapti parašiutininku.

Nutarus šokti parašiutu belieka UŽSIREGISTRUOTI

Kad laukiant šuolio neprailgtų laikas bei kol klausysitės instruktažų, Jus lydintys draugai pas mus gali:

  • paskraidyti lėktuvu;
  • užsukti į aerodromo barą atsigerti kavos;
  • pažaisti stalo tenisą;
  • žaidimo aikštelėje žaisti tinklinį;
  • išsimaudyti aerodromo tvenkinyje;
  • poilsiavietėse išsikepti šašlyką; 
  • aerodromo teritorijoje veikia bevielis internetas. 

   Jeigu dėl pasikeitusių oro sąlygų suplanuotas šuolis neįvyks, tai nenusiminkite – išklausytas instruktažas šuoliui atlikti Jums nieko nekainuos (taip kompensuojamos kelionės išlaidos), visa gauta informacija galios 1 mėn. laikotarpiui. Paprasčiausia, pailsėkite mūsų aplinkoje.

   Tas, kuris niekada nestovėjo prie atverto lėktuvo liuko, tas, kuris niekada dideliame aukštyje ir dideliu greičiu nesiskyrė su lėktuvo bortu, iš kur miestai ir kaimai atrodo žaisliukais, tas, kuris savo krūtine neišbandė standžios oro srovės ir laisvo kritimo džiaugsmo, tas niekada nesupras parašiutininko nuostabos ir palaimos.

V.F. Margelovas