MARIJAMPOLĖS AEROKLUBAS

Pramoginiai bei sportiniai šuoliai parašiutu

marijampolės aeroklubas

Jaunieji sklandytojai varžėsi Kėdainiuose

2023 m. rugpjūčio 14 – 18 dienomis, vaikų aviacijos aerodrome, Kėdainių r., vyko Lietuvos vaikų aviacijos sporto 26 – asis Broniaus Oškinio taurės čempionatas. Į renginį atvyko 11 komandų iš įvairių Lietuvos regionų. Sulaukta 38, 10-15 metų amžiaus sportininkų. Iš jų 9 mergaitės ir 29 berniukai. Varžytasi trijose įskaitose: komandinėje, asmeninėje mergaičių bei asmeninėje berniukų. Pirmosios komandinės vietos laimėtojams atiteko Didžioji B. Oškinio taurė, aukso spalvos medaliai bei diplomai, individualios berniukų ir individualios mergaičių įskaitos nugalėtojams įteiktos Mažosios B. Oškinio taurės, aukso spalvos medaliai bei diplomai. Buvo įvykdytos 8 precizinio pilotavimo rungtys. Pademonstruoti puikūs pilotavimo įgūdžiai, kovota įtemptai, bet garbingai.

Didžiosios taurės laimėtojais tapo Zarasų sportininkai, antrąją vietą iškovojo jaunieji pilotai iš Biržų, trečiąją vietą komandinėje įskaitoje užėmė Telšių – 1-oji komanda. Marijampolės jauniesiems sklandytojams šį kartą teko tenkintis penktąja vieta. Buvo apdovanoti ir asmeninės merginų bei vaikinų įskaitos nugalėtojai.

Karštą varžybų savaitę sportininkai ne tik skraidė, bet ir dalyvavo raketų modeliavimo edukacijoje, kurią vedė skraidymo instruktorius marijampolietis Mindaugas Karčiauskas, žaidė stalo žaidimus, futbolą, krepšinį, skraidė simuliatoriais, važinėjosi riedžiais, vakarojo prie laužo, vėsinosi baseine, taip besimėgaudami besibaigiančios vasaros teikiamais malonumais.