alvydas@marizone.lt +370 687 32143

Rugpjūčio 26-30 d. Kėdainiuose vyko vaikų aviacijos sporto 22-asis B. Oškinio taurės čempionatas, skirtas plk. R. Zalubai atminti. Dalyvavo 12 komandų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio,  Alytaus, Marijampolės, Kėdainių, Biržų, Ignalinos, Zarasų, Telšių miestų.

Dalyviai varžėsi komandinėje ir individualioje (berniukai, mergaitės)  įskaitose. Varžybų programoje precizinis pilotavimas: skristi tiksliai nurodytame aukštyje, taisyklingai ir tiksliai pažymėtoje vietoje tupdyti sklandytuvą bei išlaikyti kryptį nutūpus.

Komandinėje čempionato rungtyje Marijampolės aeroklubo jaunieji sklandytojai iškovojo garbingą antrąją vietą, į priekį užleidę Alytaus ekipą (1 vieta); trečią vietą užėmė Telšių komanda.

Individualioje mergaičių įskaitoje, marijampolietė Ugnė Jurevičiūtė iškovojo sidabro medalį. Jaunuosius pilotus treniruoja Mindaugas Karčiauskas.